Nabídka workshopů Cerpek

CERPEK má za cíl systematické zvyšování úrovně pedagogických kompetencí zejména začínajících vysokoškolských učitelů. Centrum vzniklo jako součást projektu MUNI 4.0, kdy nabízelo jeden vzdělávací program – Rozvoj pedagogických kompetencí. Perspektivně se rozvíjí, realizuje nové projekty a stále rozšiřuje svoji nabídku.

9. 9. 2021

Kromě vzdělávacích kurzů CERPEK nabízí možnost pedagogického vzdělávání také prostřednictvím workshopů. Tyto workshopy jsou určeny akademickým pracovníkům, doktorským studentům i externím vyučujícím, kteří se podílejí na výuce. Témata nabízených workshopů vycházejí z analýzy vzdělávacích potřeb cílové skupiny, zpětných vazeb získaných od absolventů vzdělávacích programů CERPEK, a také z výsledků výzkumu v oblasti vysokoškolské výuky.

Aktuálně nabízí workshopy v rámci dvou projektů – RVV a ZIP MUNI. Workshopy realizované v těchto projektových schématech se od sebe liší především cílovou skupinou účastníků, kteří se na ně mohou hlásit. Společné mají workshopy naopak to, že jejich témata mají za cíl přispět k podpoře kvalitní výuky na MUNI.

Videozáznamy z workshopů CERPEK