Proběhl první turnus MUNIsportíku

Od 11. do 15. července navštěvovali půdu naší fakulty studenti o dost mladší, než obvykle – proběhl totiž první turnus příměstského tábora MUNIsportík.

19. 7. 2022

31 účastníků ve věku od 6 do 13 let, mezi nimiž byly i tři děti našich ukrajinských kolegů, provázeli celým, sportem nabitým týdnem vyučující z Centra univerzitního sportu a studenti FSpS a PedF. Program byl zaměřen na rozvoj všestrannosti s cílem seznámit se se základy vybraných sportů a děti tak měly možnost vyzkoušet si netradiční a zážitkové pohybové hry, street dance, aerobik, atletický a funkční trénink, dětskou jógu, základy míčových her a další. Ve čtvrtek se v rámci programu děti a vedoucí vydali do obory Holedná, kde strávili příjemné dopoledne.

Druhý turnus MUNIsportíku proběhne od 22. 8. do 26. 8. 2022.