Sportoviště kampusu

Fakulta sportovních studií disponuje v bohunickém kampusu 4 tělocvičnami a posilovnou, ve kterých primárně zajišťuje výuku pro své studenty.

Tělocvičny si lze v době, kdy nejsou využity k výuce, pronajmout pro komerční účely.

Hala míčových sportů

• Sporty: sportovní akce, veškeré míčové sporty kromě futsalu
  • Rozměry: 37 x 21 m
  • Vybavení: světelná LED obrazovka, pult rozhodčího, ozvučení, florbalové mantinely
  • Možnost zapůjčení basketbalových a volejbalových míčů

Úpolová tělocvična

• Sporty: úpolové sporty, zdravotní TV
  • Rozměry: 24,7 x 16,9 m
  • Vybavení: tatami, zrcadla, úderové aparáty, boxovací pytle

Pohybová tělocvična

• Sporty: aerobik, gymnastika, tance
  • Rozměry: 16 x 18 m
  • Vybavení: koberec, zrcadla, ozvučení

Univerzální tělocvična

• Sporty: badminton, aerobic, gymnastika, míčové sporty kromě futsalu
  • Rozměry: 24,7 x 16,9 m (badmin.kurt 13,40 x 6,10 m)
  • Vybavení: 3 badmintonové kurty​ (mobilní stojany)
  • Možnost zapůjčení basketbalových a volejbalových míčů

Posilovna

• Vybavení: posilovací stroje, spinningová kola, veslovací trenažer, činky, ozvučení, vzpěračská platforma a příslušenství (tréninkové osy, soutěžní osy, hex trap bar, bumprové kotouče), Skierg (běžkařský trenažer), jednoruční činky, plyometrické boxy
  • Pokud zrovna neprobíhá výuka, posilovnu mohou využít všichni MUNI studenti za poplatek (800 Kč za 10 vstupů, k zakoupení na pokladně). Před vstupem si, prosím, ověřte dostupnost v rezervačním systému, a prokažte se svou permanentkou na recepci FSpS.