Sportovali jsme s vámi v Luhačovicích

Centrum celoživotního vzdělávání uspořádalo první říjnový víkend podzimní sportovně-relaxační pobyt pro širokou veřejnost. Kapacita byla naplněna během několika málo dnů, a to jak zaměstnankyněmi naší fakulty a kolegyněmi z ostatních fakult Masarykovy univerzity, tak i zájemci z řad veřejnosti.

11. 10. 2022

Víkend jsme tentokrát strávili v Luhačovicích ve sportovním areálu Radostova.

Pobyt byl plný sportovních a relaxačních aktivit, které skvěle zajistily oblíbené lektorky Alena Pokorná, Pavlína Vaculíková a Dana Szeinerová. Pro cvičení jógy, pilates, bodybalance, ale také pro kardio dance aerobik a interval body training jsme využili jak zrcadlovou tělocvičnu v objektu, tak i díky příjemnému počasí i venkovní prostory.

Ve chvílích odpočinku a relaxace jsem zvládli procházku lázeňskou kolonádou s ochutnávkou léčebných pramenů a nákupem lázeňských oplatků pro blízké.

Byl to balzám pro duši i tělo – zasloužený relax pro všechny. Děkujeme zúčastněným za aktivní účast a těšíme se na další setkání.

V podobném duchu, ale bez cestování, jsme připravili dvě sobotní akce pro ženy a nedělní sportovní odpoledne, kam s sebou můžete vzít i své ratolesti:

DEN PRO ŽENY SPORTOVNÍ ODPOLEDNE