Letní školu absolvovalo patnáct studentů z celého světa

Studenti z Hong Kongu, Jižní Koreje, Švýcarska, Velké Británie, Nizozemska, Belgie a Polska strávili v červenci v Brně čtrnáct nabitých dní na letní škole s tématem „Sports Sciences and Outdoor Education“.

31. 7. 2024

Během pobytu v Brně absolvovali předměty jako „Basic Techniques of Sports Massage“, „Eating Habits“, „Sports Nutrition and Its Preparation“ či třeba „Sleep and Circadian Rhytm“ a vyzkoušeli si celou řadu pohybových aktivit od boulderingu, přes bojové umění, hiking či jógu až po vodní sporty a jízdu na kanoích. V odpoledních hodinách studenti zpravidla absolvovali zábavný či poznávací program, který zaštiťovalo Centrum zahraniční spolupráce MU.

Děkujeme všem pedagogům a zaměstnancům, kteří se podíleli na organizaci dalšího úspěšného ročníku letní školy FSpS MU.