Grilování děkanů posunuto na 26. září

V důsledku povodňových opatření byl o týden odložen začátek semestru a s ním byly přesunuty či zrušeny všechny akce, které se měly v prvním týdnu semestru uskutečnit. O Grilování děkanů ale nepřijdeme – uskuteční se ve čtvrtek 26. září.

20. 9. 2024

Grilování děkanů je příležitostí vstoupit do nového ročníku v uvolněné náladě, kterou ve venkovních prostorách bohunického kampusu zčásti zajišťují sami studenti – připravena bude reprodukovaná muzika, volnočasové sportovní aktivity a občerstvení nejen z grilu za zvýhodněné ceny. Ke kampusovým fakultám – lékařské, přírodovědecké a fakultě sportovních studií – se přitom v posledních letech přidává také fakulta farmaceutická.

Už v průběhu týdne bude připravena kampusová hra Hledání děkanů, která účastníky seznámí nejen s děkany, ale i s areálem kampusu. Ti, kdo se skrze sérii otázek zdárně prokoušou až na konec trasy a rozluští tajenku, budou zařazeni do slosování o ceny. Grilování děkanů je zároveň příležitostí poznat děkany jednotlivých fakult blíž a třeba se zeptat i na věci, na které by jinak nemusela být odvaha – své otázky na děkana kterékoliv zapojené fakulty můžete pokládat prostřednictvím formuláře na tomto odkaze.

Aktuální dění sleduj na Facebooku anebo Instagramu.