Den otevřených dveří 2023

Ve čtvrtek 26. ledna se konal mezi 10-14 hod. Den otevřených dveří na Fakultě sportovních studií Masarykovy univerzity. Uchazeči o studium spolu s rodiči zaplnili halu míčových sportů.

31. 1. 2023

Hlavní program Dne otevřených dveří proběhl od 10:00 hod. v Hale míčových sportů. Hlediště zaplnilo více jak 350 diváků, a to uchazeči o studium a také jejich rodiče. Po zahájení akce doc. Kumstátem, proděkanem pro vnější vztahy a internacionalizaci, pozdravil studenty formou videonahrávky děkan fakulty dr. Cacek. Informace ke studiu odprezentoval proděkan pro studium doc. Reguli a vedoucí studijního Ing. Málková. Další informace se týkaly výjezdů na studijní pobyty do zahraničí. Následně se představi studentský spolek FUKS, který pořádá akce pro studenty, a to nejen z fakulty. Blok v míčové hale ukončily otázky uchazečů k přijímacímu řízení, ke studiu na FSpS.

Po skončení teoretické části následovaly prohlídky fakulty, na kterých se vystřídalo bezmála 150 uchazečů o studium. V tělocvičnách pokračovaly ukázky praktických přijímaček, bylo otevřeny laboratoře fyzioterapie a sportovní medicíny. Uchazeči měli možnost v průběhu odpoledne konzultovat jednotlivé studijní programy a specializace s pedagogy a studenty anebo se zapojit do teambuildingových aktivit.

Uchazeči si mohli zakoupit i drobné suvenýry ve fakultní prodejně MUNISPORT SHOP.