Cvičení pro zaměstnance MUNI

Současná situace si žádá inovativní přístup nejen k výuce, ale i k volnočasovým aktivitám. Proto lektorky a lektoři z Centra univerzitního sportu FSpS MU připravili pro zaměstnance Masarykovy univerzity pravidelné bezplatné on-line lekce pohybových aktivit.

19. 10. 2020

Jednotlivá cvičení začínají postupně od pondělí 19. 10., budou probíhat až do odvolání a zaměstnanci MUNI se mohou připojit přes aplikaci MS Teams. Informace o lekcích byly odeslány všem zaměstnancům MUNI mailem spolu s linky do Temsů, přes které se mohou na lekci připojit, a také kontakt na lektora, který rád odpoví na případné dotazy. Pokud se chtějí s lektory seznámit dříve, než při první lekci, na Youtube jsou postupně zveřejňována seznamovací videa všech 8 lektorů CUS.

On-line cvičení pro zaměstnance má pomoci lepší kondici a dobré psychické pohodě a odolnosti v době, kdy jsou tělocvičny zavřené.

1. Spinning, PONDĚLÍ 16:20–17:20 Lektor: Milan Šipl: sipl@fsps.muni.cz

2. Kondiční cvičení 1, PONDĚLÍ 17:40–18:40 Lektor: Jan Konečný: jan.konecny@fsps.muni.cz

3. Jogalates, ÚTERÝ 8:00–9:00 Lektor: Alena Kostelníková: alena.kostelnikova@fsps.muni.cz

4. Cvičení na podporu správného držení těla, ÚTERÝ 16:00–17:00 Lektor: Saša Malá: mala@fsps.muni.cz (začátek 27. 10.)

5. Kondiční cvičení 2, ÚTERÝ 17:00–18:00 Lektor: Saša Malá: mala@fsps.muni.cz (začátek 27. 10.)

6. Body in balance, ČTVRTEK 15:00–16:00 Lektor: Alena Pokorná: pokorna@fsps.muni.cz

7. Bodystyling, ČTVRTEK 16:00–17:00 Lektor: Radka Střeštíková: strestikova@fsps.muni.cz

8. Pilates, ČTVRTEK 17:00–18:00 Lektor: Renáta Vychodilová: vychodilova@fsps.muni.cz

9. SM systém pokročilí, PÁTEK 8:45–9:45 Lektor: Zora Svobodová: zsvobodova@fsps.muni.cz

Kde koupit SM lano

Na cvičení se přihlašujte minimálně 1/2 hodiny dopředu, lektor Vás musí stihnout přidat do skupiny před začátkem vašeho prvního cvičení. Popř. se přihlaste na cvičení, která Vás zajímají ihned, a po schválení do skupiny se pak již přihlašujete automaticky.