Staňte se součástí projektu Aktivní škola v Jihomoravském kraji!

Pro školy v Jihomoravském kraji přinášíme jedinečnou příležitost zapojit se do inovativního projektu, který má za cíl podpořit zdravý životní styl a pohyb přímo ve školním prostředí. Díky spolupráci s krajskými radními, Českou školní inspekcí, Masarykovou univerzitou a dalšími odbornými partnery nyní přinášíme konkrétní nástroje a tipy, jak zlepšit pohybovou aktivitu žáků i studentů.

24. 10. 2024 Tereza Možná

Projekt stojí na čtyřech hlavních pilířích:
1. Autoevaluace a certifikace škol – získejte prestižní certifikát zaměřený na podporu pohybu a zdraví.
2. Webináře a osvěta – objevte nové způsoby, jak podporovat zdravý životní styl u svých studentů, kolegů i zaměstnanců.
3. Projektové dny – praktické ukázky pohybových aktivit a zážitkové programy zaměřené na zdraví přímo na vaší škole.
4. Medializace škol a dobré praxe – inspirujte se příklady z praxe a zapojte se mezi školy, které aktivně propagují aktivní přístup k životu a k pohybu na školách.

Buďte součástí změny!

Zaregistrujte svou školu do projektu Aktivní škola v JMK a pojďte společně vytvořit zdravější a aktivnější školní prostředí.

Info pro školy Jak se zapojit