#22 Rozhovory s absolventy: Mgr. Dominik Vavrečka

5. 2. 2024

Mgr. Dominik Vavrečka je nejen trenérem plavání ve Vysokoškolském sportovním centru MŠMT VICTORIA, ale také zakladatelem organizace Element swimming, která nabízí individuální plavecké lekce pro širokou veřejnost. Je několikanásobným medailistou Mistrovství ČR, účastník Mistrovství Evropy a světa v plavání. Zároveň je také absolventem bakalářského studijního programu Tělesná výchova a sport se specializací na Trenérství a navazujícího magisterského studijního programu Kondiční trenér. V rozhovoru sdílí nejen zážitky a zkušenosti ze studia na naší fakultě, ale také o svých aktivitách na poli sportu a své kariéře.

Poslechněte si epizodu na Vaší oblíbené platformě:

Více dílů