Mgr. Noemi Knapová

Absolventka: Kondiční trénink a aplikovaná kineziologie (2023)

Sport: Florbal

Ve florbalovém týmu Bulldogs trénovala 2 roky všechny kategorie dívek ( elévky -> ženy A) jako kondiční trenérka + nejmladší kategorie elévky, mladší a starší žákyně i jako hlavní trenér. Dříve působila také jako hlavní trenérka kategorie elévové (kluci) v oddíle Florbal Židenice – 2 roky a v posledním roce působí také jako kondiční trenérka reprezentačního výběru dívek do 17 let.

Za svůj největší úspěch považuje letošní sezónu, kdy její svěřenci měli ve všech kategoriích historicky nejlepší umístění v ligových soutěžích. V extralize žen se vytáhli v posledních dvou letech z posledního místa na 5. a jsou schopni výsledkově konkurovat i týmům z TOP 3. S kategorií dorostenek letos vybojovali 2. místo na MČR a v kategorii žákyň 1. (pouze neoficiální MČR).

Z neligových turnajů v poslední sezóně uspěli třeba na mládežnický turnaj GOTHIA CUP ve Švédsku:

1. místo - mladší žákyně
  2. místo - starší žákyně