Lithuanian Sports University

Studijní pobyty: 2 studenti/ky Bc/Mgr
Délka pobytu: maximálně 1 semestr
Jazyk: angličtina B2

Výukové pobyty: 1 vyučující (max 5 dní)

Zkušenosti studentů

Magdaléna Mitáčková

studentka Bc. oboru Management sportu
Lithuanian Sports University, Litva, podzim 2019

Studium, výuka, předměty

Předměty: Sports Policy and Organisational Management, Sports Marketing and Communication, Health Psychology, Physical Activity (Changing Behavior)
Doporučila bych sportovní marketing, jelikož byl předmět vyučován praktiky z oboru.

Jazyk

Studovala jsem v angličtině. Moje znalost jazyka dle online povinného testu před odjezdem byla B2 - byla dostačující, až na nějaké pojmy v rámci předmětu marketingu, kde jsem neznala slovíčka.
Úroveň jazyka zůstala stejná, ale rozmluvila jsem se a cítím se jistější.

Ubytování

Univerzita nabízí koleje, které jsou 5 minut od ní. Další možnost je sehnat si podnájem.
Bydlela jsem na kolejích. Bylo to v pohodě, ale asi to není pro každého, vypadá to tam jak v 90. letech u nás, společná koupelna a kuchyň pro 20 lidí, pokoje byly po dvou.

Další postřehy a zkušenosti

Měla jsem možnost cestování do několika státu za relativně levno. Využívala jsem plavecký bazén a posilovnu zadarmo. S penězi od univerzity se dá v pohodě vyjít na ubytování a jídlo.
Skvělá zkušenost do života a spousta nových přátel z celého světa.