Psychomotorika v praxi

Zápočtové výstupy z předmětu Psychomotorika pod vedením dr. Heiland Trávníkové z Katedry společenských věd a managementu sportu mají tento semestr také sociální rozměr. Kde a jak studenti a studentky FSpS pomáhali?

6. 5. 2022 Dagmar Heiland Trávníková

V úterý naši studující povedli svými hravými pohybovými stanovišti účastníky/ce 6. ročníku Regionálních her speciálních olympiád pro děti a mládež s mentálním postižením. Ve čtvrtek 5. května pak zavítali mezi ukrajinské děti na ZŠ J. A. Komenského v Brně.

Velký dík patří studentům a studentkám navazujícího magisterského programu Učitelství TV za jejich nasazení a přijetí těchto výzev!