Na sobotní oslavu 20 let FSpS dorazí Procházka i Moravec

Již tuto sobotu 18. června oslaví naše fakulta 20 let od svého založení. Přijměte naše pozvání na akci OPEN SPORT FESTIVAL. Kromě nabitého sportovního programu pro děti i dospělé můžete využít přítomnosti čerstvého šampiona UFC a našeho absolventa Jirky Procházky či bývalého českého reprezentanta v biatlonu Ondry Moravce a stavit se pro podpis.

15. 6. 2022

Začínáme v sobotu v 10:00! Na programu je např.

– výuka sebeobrany
– lekce jógy a pilates
– lekce salsy a street dance
– otevřené kurty na badminton a stolní tenis
– Pohyb zdravě a hravě (netradiční pohybové aktivity pro celou rodinu)
– výuka in-line bruslení
– výuka nordic walking
– parkour pro děti
– běžecký závod pro děti
– pohybové aktivity pro nejmenší
– otevřené sportovní laboratoře
– konzultace s fyzioterapeutkou

Počet míst je omezen, proto se nezapomeňte na sportovní aktivity včas registrovat.

Registrace na aktivity

K vyzkoušení budou elektrokola BP Lumen a dorazí i ambasador značky LEVIT, bývalý český reprezentant v biatlonu Ondřej Moravec.

Ve 14:30 hodin na fakultu zavítá čerstvý šampion UFC Jiří Procházka. Stavte se pro podpis!

Nejen studenti a absolventi Učitelství TV mohou v rámci projektu ZIP od 10 do 12 hodin navštívit prakticky zaměřené přednášky Hodnotící procesy ve výuce TV na 2. stupni ZŠ a Rope skipping – tipy do výuky TV včetně praktických ukázek.

O občerstvení se postarají Crazychefs food_truckTeamcaffe. Na čepu pivo & limo, tak se přijďte osvěžit.

VSTUP ZDARMA. Akce je určena pro širokou veřejnost.

Pozvěte své známé např. prostřednictvím události na Facebooku či sdílením příspěvku na Instagramu.

Těšíme se v sobotu na viděnou!