Erasmus Days: Mezinárodní turnaj v badmintonu

Letošní Erasmus Days oslavíme ve sportovním duchu. Zveme všechny studenty na Mezinárodní badmintonový turnaj, který proběhne 14. října 2021 od 15 do 18 hodin na Fakultě sportovních studií. Studenti budou soutěžit ve čtyřhře v mezinárodních dvojicích. Registrujte se nejpozději do 10. října 2021!

4. 10. 2021

Termín a místo konání
14. října 2021 od 15 do 18 hodin
Fakulta sportovních studií, tělocvična 119

Pravidlo mezinárodních dvojic
Půjde o turnaj čtveřic, takže každý hráč nebo hráčka potřebuje partnera/ku do dvojice. Každá dvojice musí být mezinárodní, tedy hráči/ky ve dvojici musí být z různých zemí. Česko-Slovenské dvojice (v tomto turnaji) nepovažujeme za mezinárodní, takže Čeští a Slovenští studující musí hledat partnery ve vzdálenějších lokalitách ;)
Připojte se k Facebookové události a třeba spoluráče/ku najdete tam.

Sportovní výbava
Speciální badmintonové vybavení (rakety, míčky) bude k zapůjčení na místě. Hráči a hráčky potřebují jen vlastní sportovní oblečení a čistou sportovní obuv.

Registrace
Přihlásit se mohou všichni studenti a studentky MUNI nejpozději do 10.října 2021. Napiště e-mail Andree Kakulidu - kakulidu@fsps.muni.cz a uveďte informace o Vás a spoluhráči/ce: jména, uča, a země původu.
Pokud nemáte partnera/ku do dvojice, můžete se přihlásit i jako jednotlivci a my Vás zkusíme propojit. Případně můžete hledat spoluhráče/ky ve Facebookové události.