Bezpečnostní workshop pro Gymnázium Ludvíka Daňka

Na konci dubna uspořádali studující navazujícího magisterského studia ASEBS (Aplikovaná sportovní edukace bezpečnostních složek) bezpečnostní workshop pro studenty a studentky Gymnázia Ludvíka Daňka v Brně.

4. 5. 2022 Jitka Reguli Čihounková

Na workshopu se studující brněnského gymnázia dozvěděli o preventivních a komunikačních strategiích v sebeobraně, teorii sebeobrany, ale také jak se chovat v případě výskytu aktivního střelce ve škole. Studenti a studentky reagovali plodnou diskusí a aktivně se zapojovali do veškerých připravených aktivit. Již ve třídách si vyzkoušeli komunikační dovednosti, v tělocvičně je pak čekali ukázky a další cvičení. Celou akci zástupci gymnázia, studenti, naši studenti i vedoucí praxe hodnotili jako velmi úspěšnou a byla navázána další spolupráce. Těšíme se na další ročníky.

Autor videa a fotografií Vladimír Marc