Fakulta

Fakulta sportovních studií MU sídlí ve dvou pavilonech Univerzitního kampusu Bohunice (UKB), v D33 a E34, kde se nachází 4 tělocvičny, posilovna, šatny, ale i katedry a 3 seminární místnosti. Další seminární místnosti jsou v pavilonu B11.

Fakultu sportovních studií v kampusu rozeznáte podle stříbřitě šedých sportovních hal a modré barvy vstupu do pavilonu E34, kde u přímo naproti vchodu najdete recepci.

Dalším pracovištěm fakulty je Centrum univerzitního sportu (CUS), které zajišťuje výuku povinné tělesné výchovy pro studenty celé univerzity. K výuce využívají i budovy mimo kampus – Tělocvičnu pod Hradem (Údolní 3), Velkou tělocvičnu na Vinařské a areál na Veslařské.

Další sportoviště umístěná mimo areál UKB, která slouží pro výuku tělesné výchovy celé univerzity:

Údolní 221/3, Brno-střed

Heinrichova 894/24, Stránice, Brno